Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana. Emrah Blkn Google fuck you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.

خانه >>>> سوالات استخدامی نهادهای دولتی >>>> عضویت و دانلود رایگان سوالات استخدامی

عضویت و دانلود رایگان سوالات استخدامی

آی استخدام ( مختصری در باره وب سایت آی استخدام ) :

سایت آی استخدام – درجهت دستیابی به منابع اصلی و کافی و سوالات و جزوات استخدامی جدید آزمون های استخدامی که دغدغه اصلی داوطلبان گرامی می باشد اقدام به انتشار و دانلود رایگان سوالات استخدامی و   منابع استخدامی نموده است.

سایت آی استخدام از کارشناسان باتجربه که  فارغ التحصیلان بهترین دانشگاه های کشور بوده  و پذیرفته شدگان برتر آزمون های استخدامی  می باشند اقدام به تاسیس این وب سایت نموده که تنها با عضویت در آن به صورت رایگان و دریافت رمز عبور فایل ها و کتابچه های استخدامی قادر به دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی خواهید بود.

اما برای دانلود رایگان سوالات استخدامی و جزوات استخدامی سایت آی استخدام – مرجع دانلود سوالات استخدامی کشور نیاز به عضویت و دریافت رمز عبور عضویت مربوط سایت خواهید شد که با دریافت  رمز عبور و عضویت در سایت تمامی سوالات استخدامی همراه با جزوات استخدامی را بامنابع استخدامی می توانید به طور رایگان دانلود نمایید

جهت استفاده نامحدود از خدمات وبسایت ، از جمله دانلود نامحدود جامع ترین منابع استخدامی مورد نیاز خود، کافی است تنها یکبار کلمه عبور اختصاصی خود را دریافت کنید و از آن به بعد بدون پرداخت هیچ هزینه ای تمامی منابع استخدامی مورد نیاز خود را با همان کلمه عبور دانلود کنید. برای دریافت کلمه عبور خود کافی است روی دریافت کلمه عبور در جدول زیر کلیک کرده و تنها با پرداخت مبلغ ذکر شده، رمز عبور دانلود تمامی منابع استخدامی مورد نیاز خود را همین لحظه به صورت آنلاین دریافت کنید.
عضویت و دانلود رایگان سوالات استخدامی

عضویت و دانلود رایگان سوالات استخدامی

عضویت

   ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
پرسش های متداول
سوالمنظور از عضویت چیست؟
جواب: منظور از عضویت، تکمیل فرم عضویت نیست، بلکه شما تنها با کلیک روی دریافت رمز و داشتن یک رمز، عضو وبسایت محسوب می گردید.
سوال: با عضویت در وبسایت چه تعداد فایل را می توان دانلود کرد؟
جواب: هیچ گونه محدودیتی ندارد و با داشتن کلمه عبور، بدون محدودیت می توانند تمامی فایل های مورد نیاز خود را دانلود نمایند.
سوال: با پرداخت مبلغ ذکر شده تمامی فایل های مورد نیاز ما قابل دانلود می باشد؟
جواب: بله، شما تنها با یکبار دریافت کلمه عبور، نیاز به پرداخت هیچ هزینه دیگری ندارید و تمامی فایل های مورد نیاز خود رامی توانید دانلود کنید.
سوال: با دریافت یک کلمه عبور همه فایل های مورد نیاز قابل دانلود می باشد؟
جواب: بله، شما تنها یکبار نیاز به پرداخت هزینه برای دریافت کلمه عبور خواهید داشت. ولی از آنجا که منابع استخدامی وبسایت دائما به روز رسانی شود و همچنین هنگام دعوت به مصاحبه نیز شما نیاز به فایل های مصاحبه خواهید داشت، توصیه می کنیم با هزینه بسیار اندک، رمز چند ماه یا یکساله دریافت کنید تا نیاز به پرداخت هزینه مجدد نداشته باشید.
سوال: آیا برای دانلود فایل های خود فقط برای همان روز مهلت داریم؟
جواب: خیر، شما به مدت یک الی 12 ماه بر اساس نوع کلمه عبور دریافتی تان، برای دانلود فایل خود فرصت دارید و می توانید طی تمام این مدت بدون دریافت مجدد کلمه عبور و بدون پرداخت هیچ هزینه دیگری و با همان کلمه عبور دریافتی قبلی، فایل های مورد نیاز خود را دانلود کنید. این فرصت به این دلیل در اختیار شما قرار گرفته است تا بعد از ثبت نام در یک آزمون استخدامی، از تمامی فایل های جدیدی که به درخواست کاربران طی مدت ثبت نام تا برگزاری آزمون استخدامی در وبسایت قرار می دهیم بدون پرداخت مجدد هزینه بتوانید استفاده کنید، ما این زمان را حداکثر زمان ممکن درنظر گرفته ایم که هیچ مشکلی در این زمینه نداشته باشید.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*